اخبار

کارآفرینان برتر دانشگاهی لرستان تجلیل شدند

کارآفرینان برتر دانشگاهی لرستان تجلیل شدند
درنخستین جشنواره کارآفرینان برتر دانشگاهی استان لرستان ، از کارآفرینان برتر در حوزه های خدمات، کشاورزی و صنعت تجلیل شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان اولین جشنواره کارآفرینان برتر دانشگاهی استان لرستان پیش از ظهر چهارشنبه به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار شد.

در همین راستا تفاهم نامه ای  بین دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منعقد شده  و مقرر گردید که در زمینه حمایت از کارآفرینان فارغ التحصیل دانشگاهی همکاری بین دو نهاد وجود داشته باشد.

 تقدیر از کارآفرینان دانشگاهی و ایجاد انگیزه مضاعف برای آنها و ترغیب دانشجویان به سمت کارآفرینی با تعامل بین آنها و کارآفرینان  از اهداف برگزاری این جشنواره در هفته جهانی کارآفرینی می باشد

بنا بر این گزارش، در پایان این مراسم در بخش خدمات کیانوش دالوند از شرکت آریا صنعت تخیل، محمد نثایی از رصدخانه کاسین، رضا قاسمی از شرکت کاویان کار، در حوزه کشاورزی علی بوریانی از شرکت برگ‎ریزان و علی محمدی از شرکت نازنین دشت الشتر و در بخش صنعت کامران سهرابی سوری از شرکت پارسیان زاگرس و زهرا طهماسبی از شرکت ماداکتو تندیس و لوح تقدیر این جشنواره را دریافت کردند .

۲۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۳:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید