اخبار

ارائه دستاوردهای تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نمایشگاه پژوهش و فناوری

ارائه دستاوردهای تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نمایشگاه پژوهش و فناوری
برپایی غرفه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در نمایشگاه برگزار شده به مناسبت هفته پژوهش و فناوری

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان، کمیته آموزش و پژوهش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان دستاوردهای مختلف در ارتباط با حوزه های  دانش کار، قوانین کار و تامین اجتماعی، خلاقیت و کارآفرینی و ... عرضه نمود.

نمایشگاه پژوهش و فناوری استان لرستان صبح امروز با شرکت مراکز علمی-پژوهشی و شرکت های دانش بنیان سطح استان و با حضور استاندار محترم لرستان، مهندس بازوند در  دانشگاه لرستان افتتاح گردید. مراکز شرکت کننده ضمن برپایی غرفه محصولات و دستاوردهای خود را در حوزه های مختلف تحقیقاتی، فناوری، کار آفرینی و ...  عرضه نمودند که در این میان غرفه های مرکز فن بازار استان و مراکز رشد و پارک علم و فناوری به چشم می خورد. این نمایشگاه از 14 الی 18 آذر ماه هر روز از ساعت 8  الی 16 پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با هدف توسعه کارآفرینی، بهبود فرهنگ کار و ارتقای سطح آگاهی در حوزه فعالیت های دانش بنیان، با ارائه انتشارات موسسه کار و تامین اجتماعی، طرح های پژوهشی، پایان نامه های مقطع دکتری و مشاوره به دانشجویان و بازدید کنندگان در حوزه کارآفرینی و دانش کار، اقدام به برپایی غرفه در این نمایشگاه نمود.

استاندار   


آژتاب
 

87

۱۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۴:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید