اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مطرح کرد؛محرومیت مددجویان کمیته امداد لرستان از تسهیلات بانک‌های خصوصی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مطرح کرد؛محرومیت مددجویان کمیته امداد لرستان از تسهیلات بانک‌های خصوصی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: متاسفانه بانکهای خصوصی این استان تا کنون همکاری لازم را در رابطه با پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد نداشته اند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب شامگاه یکشنبه در جلسه بانک های خصوصی استان به روند پرداخت تسهیلات بانک های خصوصی لرستان به مددجویان کمیته امداد اشاره کرد و اظهار داشت: میزان اعتبار ابلاغی به بانک پارسیان برای پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد ۲۰۰ میلیون تومان بوده است که ۱۳۵ میلیون تومان آن پرداخت شده است.

وی میزان اعتبار ابلاغی به بانک انصار برای پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد را ۳۵۰ میلیون تومان برشمرد و افزود: اعتبار تخصیصی از جانب بانک عامل این بانک ۲۴۷ میلیون بوده که این بانک تا کنون پرداختی نداشته است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان بیان داشت: اعتبار ابلاغی به بانک سامان برای پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد ۲۱۰ میلیون تومان بوده است که تا کنون هیچ پرداختی و یا تخصیص اعتباری از سوی بانک عامل نداشته است.

آشتاب اعتبار ابلاغی به بانک شهر را ۱۴۰ میلیون تومان برشمرد و افزود: این بانک نیز به علت عدم تخصیص اعتبار از سوی بانک عامل خود تا کنون هیچ تسهیلاتی را به مددجویان کمیته امداد پرداخت نکرده است.

وی اضافه کرد: اعتبار ابلاغی به بانک های سرمایه و پاسارگاد  ۱۴۰ میلیون تومان بوده است که تا کنون هیچ مبلغی را به مددجویان پرداخت نکرده اند.

وی ادامه داد: اعتبار ابلاغ شده به بانک حکمت نیز ۲۱۰ میلیون تومان بوده که تا کنون نه مبلغی از سوی بانک عامل آن تخصیص داده شده و نه تسهیلاتی از سوی این بانک به مددجویان پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان بیان داشت: اعتبار ابلاغی به بانک دی ۲۱۰ میلیون تومان بوده که علی رغم تخصیص ۱۶۸ میلیون تومان آن از سوی بانک عامل تا کنون تسهیلاتی به مددجویان پرداخت نکرده است.

۱۴ دی ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید