اخبار

آشتاب مطرح کرد: ۱۷۰ هزار مترمربع فضای ورزشی برای کارگران لرستانی وجود دارد .

آشتاب مطرح کرد: ۱۷۰ هزار مترمربع فضای ورزشی برای کارگران لرستانی وجود دارد .
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: 5 مجموعه ورزشی کارگری که بالغ بر 170 هزار متر را شامل می شود در استان وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه  اجتماعی استان لرستان علی آشتاب روز چهارشنبه در جلسه شورای عالی ورزش های همگانی استان ارتقاء و حفظ سلامت کارگران و خانواده های آن ها را از رسالت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواند و اظهار داشت: در این راستا پنج مجموعه ورزشی کارگران در سطح شهرستان های استان ایجاد شده است.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان با تأکید بر لزوم اهمیت به جایگاه ورزش در ارتقای سطح سلامت جامعه کارگری استان لرستان بیان کرد: می‌توان با ایجاد زمینه‌ای مساعد ورزش کارگران در استان لرستان را توسعه بخشیده و بهره‌وری را در میان این قشر از جامعه ارتقاء داد.

وی افزود: مساحت این پنج اماکن ورزشی ۱۷۰ هزار متر مربع بوده که کارگران استان در ۱۴ رشته مختلف ورزشی در این مجموعه ها فعالیت می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از برگزاری مسابقات دو و میدانی کارگران کشور در بهمن ماه امسال به میزبانی لرستان خبر داد و عنوان کرد: این دور از مسابقات با حضور کارگران سراسر کشور در شهرستان دلفان برگزار می شود.


آشتاب به در دست ساخت بودن دو استخر مجموعه ورزشی کارگران در شهرستان های دورود و الیگودرز اشاره کرد و بیان داشت: با بهره برداری از این دو استخر شنا امکان استفاده کارگران شرق لرستان در زمینه ورزش های آبی فراهم می شود.

۱۶ دی ۱۳۹۴ ۱۹:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید