اخبار

ادامه برگزاری منظم و مستمر دیدارهای مردمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان

ادامه برگزاری منظم و مستمر دیدارهای مردمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان
ملاقاتهای مردمی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی به منظور رسیدگی به درخواست­های و مشکلات جامعه هدف( کارگران، کارفرمایان و مشکلات بخش تعاون ) به طور منظم و مستمر برگزار می گردد ..

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار رفاه اجتماعی استان لرستان در ادامه برگزاری منظم و مستمر دیدارهای مردمی با حضور علی آشتاب و معاونین اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی  ملاقات شوندگان  مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند .

در این دیدار مردمی که  هر هفته بصورت منظم  روزهای دوشنبه با حضور مدیر کل و جمعی از معاونین  برگزار میگردد  به مشکلات و درخواست های شهروندان  محترم در زمینه مسائل کارگری ، روابط کار ، تعاون  و اشتغال رسیدگی میشود .

بر اساس این گزارش اکثریت مراجعه کنندگان در دیدار با مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان متقاضی اشتغال بوده که با توجه به فرصت های شغلی اعلام شده از طرف مراکز کاریابی غیر دولتی این متقاضیان با توجه به نوع حرفه و تخصصشان معرفی میگردند .

گفتنی است تعداد مراجعین برای ملاقات مستقیم با مدیر کل فقط در روزهای دوشنبه که برای دیدار چهره به چهره با مدیر کل برنامه ریزی شده  بین 80 تا 120 نفر می باشد.که در طی روزهای هفته هم این ملاقتها هم صورت می گیرد .

 

۲۱ دی ۱۳۹۴ ۱۱:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید