اخبار

آشتاب : در سال 95 اقتصاد مقاومتی سرلوحه برنامه های این اداره خواهد بود .

آشتاب : در سال 95 اقتصاد مقاومتی سرلوحه برنامه های این اداره خواهد بود .
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت :اقتصاد مقاومتی یکی از اصلی ترین برنامه ها و سرلوحه همه کارها این اداره کل در سال 95 می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب صبح امروز در جمع همکاران با قدردانی از زحمات و تلاشهای تمامی همکاران حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد تبریک گفت .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به شعار مدبرانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری که سال 95 را سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری فرمودند ، اظهار داشت : در راس تمام برنامه ها و کارهای ما در سال جدید می بایست اجرایی نمودن سیاستهای اقتصاد مقامتی مورد توجه قرار گرفته که توانمند سازی تولیدات داخلی و تقویت واحدهای اقتصادی استان  توجه به این امر مهم می باشد.

آشتاب توسعه کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان را یکی از محورهای اصلی اقتصاد مقامتی عنوان کرد و افزود : با گسترش و توسعه فرهنگ کارآفرینی در بین جوانان و توسعه و گسترش اقتصاد دانش بنیان در قالب شرکتهای تعاونی با محوریت اقتصاد مقاومتی می توان از تولید داخلی حمایت کرده زمینه ایجاد اشتغال را در کشور و استان فراهم نمود .

 وی در ادامه تصریح کرد :کارگران ، کارفرمایان ، تعاونگران و کارآفرینان استان  با سرمشق قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری در افزایش تولید ملی همراه با کیفیت و رسیدن به خودکفایی و در بی‌نیازی به بیگانگان از هیچ تلاشی فروگذار نیستند

۷ فروردین ۱۳۹۵ ۱۴:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید