اخبار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان: پرداخت تسهیلات به 5 هزار و 704 طرح اشتغالزا در لرستان

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان: پرداخت تسهیلات به 5 هزار و 704 طرح اشتغالزا در لرستان
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : در سال 94 به 5 هزار و 704 طرح اقتصادی در استان تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت شده است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتناعی استان لرستان علی آشتاب با اشاره به جلسات تشکیل شده کارگرو اشتغال و سرمایه گذاری در استان اظهار داشت : در سال 94 با ریاست استاندار محترم  13 جلسه کارگروه اشتغال با 181  مصوبه در لرستان برگزار شده است .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان در ادامه افزود : طی سال 94 به تعداد 5 هزار و 704 طرح اقتصادی مبلغ 948 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده که زمینه ایجاد 6 هزار و 634 نفر فرصت شغلی جدید را فراهم نموده است .

وی یاد آور شد : این تسهیلات از محل منابع قرض الحسنه بند (ج) تبصره 16 قانون بودجه 94 ، صندوق کارآفرینی امید و منابع داخلی بانکهای استان پرداخت شده که با پرداخت این تسهیلات قرض الحسنه به بنگاههای اقتصادی تعداد 271 شغل در استان نیز تثبیت شده است .

آشتاب پرداخت تسهیلات اشتغالزا در سال 94 را نسبت به سال 93 مطلوب عنوان داشت و خاطر نشان ساخت : در همین راستا اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بعنوان دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در جهت عمل به وظایف تخصصی خود در حوزه مذکور سعی کرده است با برگزاری منظم جلسات کارگروه ، انجام هماهنگی های لازم بین دستگاههای عضو در موضوعات مرتبط ، نظارت بر حسن انجام مصوبات کارگروه اشتغال و نهایتاً گردآوری و تدوین گزارش عملکرد کارگروه به نحو مطلوبی عمل کرده بطوری که تعداد 126 طرح در سال 93 موفق به دریافت تسهیلات شده اند و لی این رقم در سال 94 به 5 هزار و 704 طرح افزایش یافته است .

۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید