اخبار

دستاوردهای دولت تدبیر و امید در لرستان در نمایشگاه فرهنگی _ اقتصادی بیان شده است

دستاوردهای دولت تدبیر و امید در لرستان در نمایشگاه فرهنگی _ اقتصادی بیان شده است
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت:در نمایشگاه فرهنگی _ اقتصادی لرستان عملکرد و دستاوردهای دولت یازدهم در لرستان بیان شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب در حاشیه برگزاری هفته فرهنگی اقتصادی استان لرستان که در بوستان گفتگوی تهران در حال برگزاری  است در جمع خبرنگاران عنوان داشت: اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان با هدف معرفی توانمندی های بخش تعاون به عنوان نیاز کارگروهی در استان لرستان یک غرفه دایر کرده است.

وی افزود:در این غرفه  مزیت های قانونی بخش تعاون را به بازدید کنندگان معرفی می شود.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان اظهار داشت : در غرفه این اداره کل در نمایشگاه فرهنگی، اقتصادی لرستان برای بازدید کنندگان در مورد مزیت ها و دستاوردای خوب کار گروهی صحبت می‌شود تا بتوانیم  از سرمایه های مختلف مردم استفاده کنیم.

آشتاب گفت: به هدف اصلی ما دراین نمایشگاه بیان اقدامات و تلاش های دولت تدبیر و امید در سه سال گذشته است.

وی خاطرنشان کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در حوزه های اجتماعی فرهنگی و ورزشی اقدامات خوبی انجام داده که در این نمایشگاه آنها را بیان می کنیم.

این مسئول یادآور شد: رفع مشکلات و دعاوی بین کارگر و کارفرما از جمله اقدامات بسیار خوبی است که در دولت تدبیر و امید توجه خاصی به آن شده است به گونه‌ایی که در استان لرستان ۵۱ درصد از دادخواست‌ها در این زمینه به شکل سازشی حل شده است.

آشتاب عنوان کرد: در حوزه عمران هم داره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای ارتقا و توسعه مکان های فرهنگی و ورزشی برنامه های خوبی در طول سه سال گذشته انجام داده و در حال حاضر هم پروژه های خوبی در حال انجام دارد.

850

 

۲۸ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید