اخبار

مدیریت اجتماعی تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان :300 هزار نفر در لرستان سبد کالا دریافت کرده اند/ بسته حمایت غذایی جدید قبل از عید توزیع می شود

مدیریت اجتماعی تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان :300 هزار نفر در لرستان سبد کالا دریافت کرده اند/ بسته حمایت غذایی جدید قبل از عید توزیع می شود
حمیدرضا درویش پور گفت:معمولا قبل از عید نوروز دولت بسته حمایت غذایی را برای اقشار کم درآمد هدف در نظر می گیرد؛ به همین دلیل تا قبل از فرا رسیدن عید نوروز سبد کالای دیگری جامعه هدف تعلق می گیرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان حمیدرضا درویش پور  در خصوص توزیع سبد کالا در سطح استان گفت: از شروع به کار دولت تدبیر و امید تاکنون 9 مرحله بسته حمایت غذایی به جامعه هدف که همان اقشار کم درآمد جامعه که تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی هستند توزیع شده است.

 وی گفت: در سال‌جاری یک مرحله در سه ماهه اول سال و مرحله دوم نیز از دو هفته گذشته به مدت 45 روز شروع شده که در حال توزیع است.

 درویش پور اظهار کرد: در حال حاضر نزدیک به 300 هزار نفر از مردم لرستان، سبد کالا که شامل 9 قلم غذایی است دریافت کرده اند.

 مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان  با بیان اینکه بیشتر مکان های توزیع سبد کالا فروشگاه ی بزرگ در نظر گرفته شده است افزود: به دلیل وجود تنوع محصولات غذایی در فروشگاه های بزرگ، ما مکان های توزیع این بسته حمایتی را فروشگاه هایی در نظر گرفته ایم که فرد در زمان دریافت این سبد، در انتخاب نوع محصول غذایی آزاد باشد.

 وی ادامه داد: در طی سه سالی که این طرح اجرا شده است ما 150 شعبه را در سراسر استان متناسب با پراکندگی جمعیت در نظر گرفته ایم که علاوه بر شهروندان شهر نشین، روستائیان نیز در دریافت این بسته حمایتی مشکلی نداشته باشند.

 درویش پور در خصوص مدت زمان دریافت سبد کالا مرحله دوم گفت: 45 روز برای دریافت این بسته غذایی درنظر گرفته شده است که افراد مشمول می توانند قبل از اتمام فرصت بسته حمایت خود را دریافت کنند.

 مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان  تصریح کرد: معمولا قبل از عید نوروز دولت سبد کالایی را برای جامعه هدف در نظر می گیرد به همین دلیل تا قبل از فرا رسیدن عید نوروز بسته حمایتی دیگری به اقشار کم درآمد تعلق می گیرد.

۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید