اخبار

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت شیر پگاه لرستان

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت شیر پگاه لرستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ظهر امروز از طرح توسعه شرکت شیر پگاه لرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب دراین بازدید  از نزدیک وضعیت کارگران را بررسی و بر حمایت های کارفرما از کارگران تاکید کرد و گفت : رمز موفقیت کارفرما یان و کارگران  حمایت های دوسویه از یگدیکر است  زیرا این امر موجب موفقیت و پیشرفت آنان درانجام کارمی شود  .

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان با اشاره به وضعیت کنونی بازار تولید و صنعت در خصوص تاکید و حمایت دولتمردان کشور از توسعه سرمایه گذاری در طرحهای توسعه اقتصادی و اشتغالزا در استان گفت : هم‌اکنون یکی از اساسی‌ترین مسائل و شاید مهم‌ترین مسئله اقتصادی کشور بهره‌گیری از مجموعه راهکارهایی به منظور افزایش اشتغال نیروی‌کار در واحد های تولیدی و صنعتی است  و افزایش سطح اشتغال پایدار در استان نیز در گرو مجموعه تمهیدات و سازوکارهای زیربخش‌های اقتصادی ، بازرگانی و سرمایه گذاری است.
وی در ادامه اظهار داشت :افزایش تولید و استفاده حداکثری از ظرفیت های خالی واحدهای تولیدی در جهت رونق اشتغال و ارائه خدمات به آحاد مردم موثر می باشد.

در ابتدای این بازدید فاضل مدیر عامل شرکت شیر پگاه در خصوص وضعیت فعلی شرکت و طرح توسعه و تولید شیر خشک در این شرکت گزارشی ارائه نمودند .

شیر 2شیر 3

۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۴:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید