اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:پنج هزار واحد مسکن مهر لرستان در دولت تدبیر و امید تحویل متقاضیان شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:پنج هزار واحد مسکن مهر لرستان در دولت تدبیر و امید تحویل متقاضیان شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: پنج هزار واحد مسکن مهر استان لرستان در دولت تدبیر و امید به متقاضیان واگذار شده است و مابقی واحدها نیز تا پایان امسال تعیین تکلیف می شوند.
به گزارش روابط عمومی ادراه کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب روز یکشنبه در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا افزود: با واگذاری و تحویل 2 هزار و 500 واحد مسکن مهر باقی مانده تا پایان سال 1396، پرونده مسکن مهر لرستان بسته می شود.
وی گفت: طرح مسکن مهر با مشکلات و سختی های فراوانی مواجه بود که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، حمایت های مالی بانک های عامل و پیگیری برای تحقق سهم آورده متقاضیان به جایگاه مطلوبی رسیده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان افزود: در بخش تعاونی های مسکن مهر، سهم لرستان 11 هزار و 143 واحد در قالب 474 بلوک بوده که در مجموع هفت هزار و 240 واحد تحویل داده شده است.
آشتاب ادامه داد: بخش عمده این واحدها در دولت تدبیر و امید ساخته و تحویل متقاضیان شده اند و فقط 2 هزار و 240 واحد در دولت قبل تکمیل شد.
گفتنی است :طرح مسکن مهر از جمله طرح های دولت قبل بود که با هدف خانه دار شدن مردم در سراسر کشور آغاز شد ولی اجرای نادرست آن مشکلاتی را برای متقاضیان بوجود آورد.
با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و رفع مشکلات پیش روی این طرح، روند تکمیل واحدهای مسکن مهر در استان لرستان شدت گرفت به طوریکه تاکنون افزون بر پنج هزار واحد مسکن مهر در این استان به متقاضیان واگذار شده است و مابقی نیز تا پایان شهریورماه تحول داده می شود.
۲۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید