اخبار

بازدید جمعی از دانشجویان وفارغ التحصیلان دانشگاههای استان از دو مجتمع بزرگ اقتصادی در استان

بازدید جمعی از دانشجویان وفارغ التحصیلان دانشگاههای استان از دو مجتمع بزرگ اقتصادی در استان
جمعی از دانشچویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای استان به منظور آشنایی با کسب و کار و ایجاد روحیه کارآفرینی از دو مجتمع بزرگ اقتصادی در لرستان بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان روز دوشنبه جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته کشاورزی دانشگاههای استان با هدف آشنایی با کسب و کارهای مرتبط و ایجاد انگیزه و روحیه کارآفرینی و همچنین آشنایی با مجتمع بزرگ کشت و صنعت و گلخانه دیناروند که در دولت تدبیر و امید احیا و به مرحله بهره برداری می باشند از نزدیک بازدید بعمل آوردند .

ابتدا این  دانشجویان از پروژه کشت و صنعت لرستان که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، احیای این مجتمع عظیم در دستور کار قرار گرفت و در نهایت راه اندازی مجدد مجتمع کشت و صنعت لرستان با سرمایه گذاری اولیه 200میلیون دلاری بخش خصوصی آغاز شد

مجتمع کشت و صنعت لرستان به عنوان یکی از مجتمع های بزرگ تولیدی و اقتصادی استان در سال های گذشته بنا به دلایلی تعطیل بود که با تلاش مجموعه مدیریت اجرایی استان دو دولت تدبیر و امید ، اقدامات لازم به منظور احیا و گشودن قفل تعطیلی آن آغاز شد.

همچنین مجتمع گلخانه ای دیناروند با مساحت 37هکتار بعد از هشت سال با 5/4میلیارد تومان و اشتغال زایی 200نفر در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید .

be1be3be4

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید