اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان: زیرساخت‌های مطالعاتی فعالیت‌های اقتصادی در لرستان فراهم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان: زیرساخت‌های مطالعاتی فعالیت‌های اقتصادی در لرستان فراهم است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: زیرساخت‌های مطالعاتی فعالیت‌های اقتصادی در استان فراهم است و در هر رسته‌ای که پیشنهاد شود زمینه را فراهم می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب عصر سه شنبه سوم مرداد ماه در نشست مشترک رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و استاندار لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: تعاونی‌ها به دلیل نوع مالکیتی که دارند بنیاد برکت در بحث مشارکت مسائل و  مشکلاتی دارد که باید به این موضوع توجه شود.

وی افزود: ظرفیت خوبی در حوزه تعاونی‌ها در استان لرستان داریم و می‌توانیم با مشارکت تعاونی‌ها فعالیت‌های اقتصادی را انجام دهیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان عنوان کرد: شهرستان دلفان در بین شهرستان‌های استان لرستان به‌عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی معرفی‌شده است که مطالعات طرح تکاپو انجام‌شده و رسته‌های فعالیت‌های اقتصادی را انجام داده‌ایم که پوشاک و عسل به‌عنوان دو رسته برتر در این شهرستان شناسایی‌شده است.

وی بیان کرد: زیرساخت مطالعاتی فعالیت‌های اقتصادی در استان لرستان فراهم است و در هر رسته‌ای که پیشنهاد شود زمینه را فراهم می‌کنیم.

۴ اَمرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید