اخبار

حضور تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان لرستان

حضور تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان لرستان
تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی متشکل از 12بازرس برای ارزیابی ادواری و فضای عمومی دستگاه های شورای هماهنگی و بررسی حوزه های تخصصی آنان در استان لرستان حضور پیدا کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان تیم ارزیابی عملکرد اعزامی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی  جهت ارزیابی نقاط قوت ونواقص و کمک در جهت رفع کاستیهای این اداره کل  و بهبود فرآیندها و افزایش بهره وری به مدت یک هفته به سرپرستی خانم جعفر نژاد صبح امروز از طریق فرودگاه خرم آباد وارد استان شدند .

درهمین راستا جلسه ای با حضور کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و اعضای تیم ارزیابی عملکرد در سالن جلسات این اداره برگزار گردید که در این جلسه جعفر نژاد سرپرست تیم بازرسی ادواری ضمن توضیح مفهوم  نظارت  و بازرسی و با اشاره به اینکه تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طبق برنامه زمانبندی تعیین شده  با هدف ارزیابی عملکرد و افزایش سطح ارتقاء خدمات و برقراری تعامل بیشتر در سطح ستاد سفر می کند، افزود: بازرسی‌های دوره‌ای در راستای تاکیدات مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر حضور یکپارچه تیم بازرسین در استان‌ها برای ارزیابی و بررسی عملکرد‌ها و انتقال تجارب موفق کاری به آن‌ها و نیز رفع مشکلات و نارسایی‌های احتمالی صورت می‌گیرد.

وی افزود: رویکرد دفتر مدیریت عملکرد وزارت در جهت دست گیری و کمک به واحدهای استانی به منظور رفع نواقص و تقویت نقاط مثبت هست تا بتوانند در تحقق اهداف سازمان موفق شوند.

سرپرست تیم ارزیابی با تاکید بر اینکه سیستم خودارزیابی باعث چابکی بیشتر سازمان می شود، افزود: در این روند ارزیابی، عملکرد ادارات کل در سال 95 مورد بررسی قرار خواهد گرفت و حتما شرایط و ویژگی های خاص هر استان نیز در ارزیابی ها مدنظر خواهد بود.

در ابتدای این جلسه علی آشتاب ضمن ارائه گزارشی، حضور تیم ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت متبوع را در استان لرستان فرصت مغتنمی برای این اداره کل برشمرد و گفت: می توان با بهره گیری از تجربیات و مشاوره های تیم ارزیابی، از راهکارهای مختلف برای ارتقاء خدمت رسانی به جامعه کار، تولید و تعاون در لرستان بهره جست.

۲۱ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید