اخبار

دیدار مدیرکل کار و رفاه اجتماعی لرستان با مددجویان اورژانس اجتماعی بهزیستی خرم‌آباد

دیدار مدیرکل کار و رفاه اجتماعی لرستان با مددجویان اورژانس اجتماعی بهزیستی خرم‌آباد
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان بامددجویان اورژانس اجتماعی بهزیستی خرم آباد دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان ظهر سه شنبه علی آشتاب و هیات همراه ، با حضور در اورژانس اجتماعی بهزیستی خرم‌آباد، از نزدیک در جریان مشکلات پیش روی مددجویان این مرکز قرار گرفت.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان پس از استماع مشکلات مددجویان که عمدتاً از نبود فرصت‌های شغلی گلایه داشتند، در سخنانی، ضمن ابراز خشنودی از این دیدار صمیمی گفت: کسب مهارت، یکی از راهکارهای کسب درآمد است به شرطی که امکانات لازم جهت ایجاد اشتغال نیز فراهم شود.

وی افزود: بی‌شک، کسانی که در حوزه‌های مختلف حرفه‌آموزی ورود کرده، آموزش دیده و مهارت‌های لازم را فراگرفته‌اند، به تامین سرمایه اولیه نیازمندند که امری اجتناب ناپذیر، مهم و کلیدی است.

مدیرکل کار و امور اجتماعی لرستان ادامه داد: چنانچه شما مددجویان عزیز علاقمند به کسب مهارت در حِرَف گوناگون هستید، این ظرفیت وجود دارد که در هماهنگی با سازمان فنی‌وحرفه‌ای، دوره‌های مختلف را طی کنید و این قول را می‌دهم که از طریق پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه، زمینه اشتغال شما فراهم شود.

وی تاکید کرد: چنانچه هر یک از شما، دارای مهارت در حرفه‌ای خاص هستید نیز، این امکان وجود دارد که در بحث تامین سرمایه، از تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند شوید. لذا، همینجا اعلام می‌کنم که به هر یک از شما عزیزان، تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت خواهد شد.

آشتاب خطاب به مددجویان حاضر گفت: پیشنهاد می‌کنم که بازار هدف خود را شناسایی و محصولات خود را با توجه به نیاز بازار تولید کنید. از سوی دیگر سعی کنید در بازار رقابت، کالایی تولید کنید که از کیفیت و مرغوبیت مطلوبی برخوردار باشد که در این صورت، تردیدی نیست که در آینده نه‌چندان دور، سرمایه شما صدچندان خواهد شد.

وی تصریح کرد: در خصوص معرفی و فروش کالاهای تولیدی خود، انتخاب یک بازاریاب مجرب می‌تواند نقش مهمی داشته باشد. لذا پیشنهاد می‌کنم که این ظرفیت را نیز در روند کارمدنظر قرار دهید تا نتیجه مطلوب حاصل گردد.

آشتاب ضمن ابراز خرسندی مجدد از دیدار با مددجویان اورژانس اجتماعی بهزیستی خرم‌آباد، تاکید کرد: بنده و همه همکارانم در اداره‌کل کار و رفاه اجتماعی استان لرستان، حامی شما مددجویان عزیزهستیم و در راستای رفع مشکلات شما، از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

 


۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید