اخبار

هفتمین روز از هفته دولت :13 طرح اشتغالزایی در لرستان به بهره برداری رسید.

هفتمین روز از هفته دولت :13 طرح اشتغالزایی در لرستان به بهره برداری رسید.
همزمان با آخرین روز از هفته دولت بهره برداری از 13 طرح اشتغالزایی روزچهارشنبه به طور همزمان درشهرستان های مختلف لرستان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در آخرین روز از هفته دولت صبح امروز با حضور غضنفری معاون استاندار ، آشتاب مدیر کل تعاون کار و جمعی از مدیران کل شورای هماهنگی رفاه استان لرستان 13 طرح اشتغالزا در بصورت همزمان به بهره برداری رسیدند .

علی آشتاب در حاشیه آیین افتتاح طرح تعاونی تولید و دوخت لباس سنتی و محلی در خرم اباد گفت: برای اجرای این طرح ها هفت میلیارد و 830 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه از صندوق کار آفرینی امید پرداخت شده است.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان  افزود: با بهره برداری از این طرح ها برای 72 نفر شغل ایجاد شد.
به گفته وی در مجموع در طرح تولید لباس های محلی و سنتی یک میلیاردو 500 میلیون ریال سرمایه گذاری شده که 500 میلیون ریال از آن بصورت تسهیلات قرض الحسنه از صندوق کارآفرینی امید بوده است.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان همچننی گفت: با افتتاح این طرح زمینه اشتغالزایی برای هشت نفر فراهم شده و زمینه توسعه این طرح و ایجاد اشتغال برای 20 نفر هم وجود دارد.
وی با بیان اینکه این طرح تاکنون مورد استقبال خوبی واقع شده ، گفت: با حمایت مالی از این طرح و فراهم کردن بازار فروش تولیدات این واحد تولیدی که به نوعی لباس سنتی لری را احیا کرده است زمینه توسعه آن نیز فراهم می شود.

 dolat960

۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید