اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:تعاونی‌ها نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند/ تجلیل از 15 تعاون‌گر برتر لرستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:تعاونی‌ها نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند/ تجلیل از 15 تعاون‌گر برتر لرستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تعاونی‌ها نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب با اشاره به فرا رسیدن هفته تعاون  اظهار کرد: هفته تعاون از یازدهم شهریور شروع می‌شود و مهمترین هدف ما در این هفته ترویج فرهنگ تعاون با رویکرد اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است.

وی با بیان اینکه تعاونی‌ها نقش مهمی در تحقق شعار سال دارند، ادامه داد: مهمترین برنامه ما این است که فرهنگ کار گروهی و جمعی را ترویج دهیم تا مردم و جویندگان کار با مفاهیم این مهم بهتر از گذشته آشنا شوند و منجر به اشتغال و کارآفرینی شود.

آشتاب اضافه کرد: توجه به مسائل خرد و خانگی که از پیکره‌های اصلی اقتصاد مقاومتی هستند از دیگر اهداف مهم ماست و با ترسیم مزایای فعالیت در این بخش‌ها به دنبال ترویج آن هستیم که با پیگیری‌های انجام شده اعتبار خوبی برای توسعه این مشاغل گرفته‌ایم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: جشنواره معرفی تعاون‌گران برتر استان دوازدهم شهریور با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار می‌شود و 15 تعاون‌گر برتر به‌علاوه فرماندار نمونه بخش تعاون تجلیل خواهند شد.

وی یادآور شد: در جشنواره ملی هفته تعاون نیز یکی از تعاونی‌های دانش‌بنیان لرستان به‌عنوان تعاون‌گر برتر انتخاب شده است.

آشتاب با اشاره به اجرای برنامه‌های تشویقی، تبلیغی و ترویجی تعاون در سطح استان، افزود: در هفته تعاون بالغ بر هفت تعاونی را در سطح استان افتتاح خواهیم کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خاطرنشان کرد: در بحث سند سرمایه‌گذاری تولید و اشتغال استان توجه ویژه‌ای به بخش تعاون شده است. تعدادی تعاونی وجود دارد که بنا به دلایلی دچار مشکل هستند که قصد داریم آنها را سروسامان دهیم.

وی گفت: توجه به اقتصاد "روستا محور" با موضوع تعاون یکی از سیاست‌های اصلی ماست و با توجه به ظرفیت‌هایی که لرستان در این بخش دارد، امیدواریم بتوانیم این کار را به‌ خوبی اجرا کنیم و ثمره‌ی آن را ببینیم.

۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید