اخبار

لزوم ترویج و تبلیغ فرهنگ کار / ایام دهه فجر فرصتی برای معرفی خدمات نظام جمهوری اسلامی به مردم است

لزوم ترویج و تبلیغ فرهنگ کار / ایام دهه فجر فرصتی برای معرفی خدمات نظام جمهوری اسلامی به مردم است
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان بر لزوم ترویج و تبلیغ فرهنگ کار در بین جوانان تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب ظهر دوشنبه در اولین جلسه کمیته کارگری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان لرستان در سال 96 که با حضور اعضای عضو کمیته در سالن جلسات این  اداره کل برگزار شد، اظهار کرد: ایام دهه فجر فرصتی برای معرفی خدمات نظام جمهوری اسلامی، دولت و انقلاب به مردم است که این امر موجب ایجاد زمینه امید در بین آن‌ها می‌شود.

وی ضمن تاکید به اینکه امروز انقلاب اسلامی و دولت تدبیر و امید در اوج اقتدار به مردم خدمات ارائه می‌دهند، تصریح کرد: به طور حتم مشکلاتی نیز وجود دارد که باید تلاش شود این مشکلات به حداقل برسند و هر کسی به سهم و به میزان مسوولیت خود به دنبال حل آن‌ها باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان افزود: در ایام دهه فجر باید موفقیت‌های نظام جمهوری اسلامی بیان شوند و استان ما در حوزه کار و کارگری الگوهای موفق زیادی دارد. که باید به جامعه معرفی شوند.

وی با بیان اینکه تلاش شود که برنامه‌های دهه فجر در دل کارخانجات و با حضور کارگران، کارفرمایان و تعاون‌گران برگزار شود، گفت: این چنین اقداماتی تاثیرگذاری بیشتری را در جامعه دارد.

آشتاب تکیه بر خودباوری، خوداتکایی و ترویج و تبلیغ فرهنگ کار را در ایام دهه فجر ضروری دانست و عنوان کرد: بالا بردن روحیه کار در  کاهش نرخ بیکاری و حرکت به سمت کارآفرینی موثر خواهد بود.

وی به توجه جدی به مصرف کالاهای داخلی تاکید کرد و گفت: این امر موجب ایجاد اشتغال و کمک به بنیه مالی واحدهای تولیدی و همچنین بنیه اقتصادی خانواده‌ کارگری است.


۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید