اخبار

مراسم استقبال از تیم فوتبال کارگری استان برگزار شد

مراسم استقبال از تیم فوتبال کارگری استان برگزار شد
تیم فوتبال کارگری استان که توانست در مسابقات کشوری قهرمان شود در بدو ورود به خرم‌آباد با استقبال مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان روبرو شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان ظهر روز شنبه تیم فوتبال کارگری لرستان که برای حضور در فینال مسابقات کشوری راهی اصفهان شده بود با کسب عنوان قهرمانی به خرم‌آباد بازگشت که در بدو ورود با استقبال علی آشتاب مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، حمیدرضا درویش‌پور معاون رفاه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان و جمعی دیگر از ورزش‌دوستان هم‌استانی در میدان دانشجو این شهرستان  روبرو شدند.
🔴 حمایت از تیم‌های ورزشی کارگری استان/ به دنبال درخشش بیشتر ورزش کارگری هستیم
معاون رفاه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان در  این مراسم گفت : قهرمانی تیم کارگری استان را در مسابقات کشوری به جامع کارگری و تولید و همچنین جامع ورزش استان تبریک گفت و اظهار کرد: علاوه بر صیانت از نیروی کار یکی دیگر از وظایف مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه کارگری است.
حمیدرضا درویش‌پور افزود: به همین منظور این وزارت‌خانه مراکز و فضاهای ورزشی را برای استفاده تمام کسانی که در حوزه کار و تولید فعالیت می‌کنند در سراسر کشور احداث کرده است.
وی با بیان اینکه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان در حمایت از تیم‌های مختلف ورزشی کارگری استان وظایفی را برعهده دارد، عنوان کرد: این اداره کل تمام تیم‌های رشته‌های مختلف ورزشی کارگری استان را به مسابقات کشوری اعزام می‌کند.
معاون رفاه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان ضمن اشاره به اینکه یکی از تیم‌های مورد حمایت این اداره کل تیم فوتبال کارگری است، اضافه کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سرمایه‌گذاری‌هایی را برای موفقیت این تیم انجام داده است و فضاهای ورزشی خود را از سه سال گذشته تاکنون برای رسیدن به موفقیت در اختیار آن قرار داده است.
وی با تاکید به اینکه تیم فوتبال کارگری استان آمادگی لازم را برای حضور در مسابقات مختلف دارد، گفت: این تیم توانست با استفاده از پشتکار، پتانسیل و تلاش بازیکنان و مربیان خود در مسابقات کشوری 96 با غلبه بر تیم کارگری استان البرز قهرمان این دوره از مسابقات شود.
درویش‌پور ضمن ابراز گلایه‌مندی از بنگاه‌های اقتصادی به دلیل بی‌توجهی به ورزش کارگری استان خاطرنشان کرد: متاسفانه ما شاهد حمایت جدی‌ای از سوی بنگاه‌های اقتصادی در زمینه اعزام تیم‌های کارگری به مسابقات نیستیم تا جایی که تمام هزینه‌های حضور تیم فوتبال کارگری استان را اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت کرده است.
وی افزود: خوشبختانه این تیم با کم‌ترین هزینه توانست نتیجه دلخواه را در این دوره از مسابقات کسب کند و امیدوار هستیم که در آینده نیز شاهد درخشش ورزش کارگری استان باشیم.
براساس این گزارش مسابقات کشوری فوتبال کارگری در سه مرحله و با حضور 24 تیم در شش منطقه برگزار شد که با صعود 2 تیم از مناطق شش‌گانه مجموعا 12 تیم به مرحله دوم راه یافتند که اوایل آذر در مشهد به مصاف هم رفتند.
در مسابقاتی که در شهر مشهد مقدس برگزار شد 4 تیم برتر جواز حضور در مرحله نهایی مسابقات که به میزبان استان اصفهان برگزار شد را دریافت کردند.
 در این دوره از مسابقات تیم فوتبال کارگری لرستان پس از راهیابی به فینال توانست با کسب پیروزی 2 بر 0 مقابل تیم البرز قهرمان شود.

n59n60n61  

۱ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید